Biz Kimiz?

BİZ KİMİZ?

  BİZLER UZUN YILLARDIR GIDA PAZARLAMA VE HİZMET SEKTÖRÜNDE BAŞARILI  İŞLER YAPMIŞ  VE GEREK MÜŞTERİLERİMİZİN  GEREKSE  ÇEVREMİZİN  GÜVENİNİ VE  DOSTLUĞUNU KAZANMIŞ İŞLETMECİLERİZ.

  YAKLAŞIK 8 YILDIR İŞLETMECİLİĞİNİ YAPTIĞIMIZ  ÇİĞKÖFTECİ ÖMER USTA GÖNEN ŞUBELERİNİNE İLAVETEN, EMLAK &GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ  İÇİN GEREKLİ  EĞİTİM VE SERTİFİKALARIMIZI  ALARAK , GÖNEN ALTAY  MAHALLESİ BANYOLAR CADDESİ ÜZERİNDEKİ  HAK&ER EMLAK GAYRİMENKUL&DANIŞMANLIK OFİSİMİZDE , 01 ŞUBAT 2017 TARİHİ  İTİBARİYLE HİZMET VERMEYE  BAŞLADIK.

   KURULUŞ AMACIMIZ VE İLKELERİMİZ

BİZLER  GAYRİMENKUL  SEKTÖRÜNE  YENİ ,FARKLI  BİR HİZMET ANLAYIŞI İLE  YAKLAŞARAK  GAYRİMENKUL  İHTİYACI  OLANLARIN ,TALEPLERİNİ EN DOĞRU ŞEKİLDE VE ZAMANINDA KARŞILAYABİLMEK,YATIRIMCILARI DA EN DOĞRU YATIRIMLARA  YÖNLENDİREBİLMEK AMACINDAYIZ.

   BU HİZMETLERİ  SUNARKEN  ASLA TAVİZ VERMEYECEĞİMİZ İLKELERİMİZ İSE,

GÜVEN--DOĞRULUK—DÜRÜSTLÜK—HAKKANİYET –EMANETE SADAKAT        VE TÜM AHLAKİ DEĞERLERİMİZDİR.

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ

  MÜŞTERİLERİMİZLE İLİŞKİLERİMİZİ SAMİMİYETLE VE HASSASİYETLE KURARAK,HER TÜRLÜ GAYRİMENKUL ALIM&SATIM  İHTİYAÇLARI DOĞRULTUSUNDA TALEPLERİNİ EN UYGUN FİYATLARA, EN KISA SÜREDE KARŞILAYARAK, MEMNUNİYETLERİNİ SAĞLAMAK VE DOSTLUKLARINI KAZANMAK, BİZLER İÇİN BİR ONUR VESİLESİDİR.

 

   BİZLER,HAK&ER EMLAK OLARAK YALANSIZ,ABARTISIZ VE KARŞILIKLI GÖNÜL RIZALIĞINA BAĞLI KOMİSYON ORANLARIYLA DÜRÜSTÇE EMLAK SEKTÖRÜNDE EMİN ADIMLARLA BÜYÜYEREK HEM İSTİHDAM SAĞLAMAK

HEM DE HALKIMIZA HİZMET ETMEK İÇİN GAYRETLE ÇALIŞIYORUZ….

                                                                HAK&ER EMLAK                                                                   


''ÖNCE GÜVEN''

 

HAKAN KOYUNCU: 0532 453 04 13       SONER BAHADIR: 0535 970 29 51   OFİS:0266 762 30 40

   OFİS ADRES: ALTAY MAHALLESİ BANYOLAR CADDESİ(PARK YOLU)NO:11/A GÖNEN